Szara rogówka ogrodowa z kwadratowym stolikiem i grubymi poduszkami

Szara rogówka ogrodowa z kwadratowym stolikiem i grubymi poduszkami

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO V Grey & Grey

zobacz produkt >

Na zdjęcie zaprezentowana została szara rogówka ogrodowa z kwadratowym stolikiem i grubymi poduszkami, którą wykorzystano do umeblowania dużej werandy lub zadaszonego tarasu. Ciemno szary kolor narożnika oraz pasującego do niego stolika doskonale komponuje się z kolorystyką tarasu i pozwala na dekoracje przy pomocy kolorowych poduszek. 

Szara rogówka ogrodowa z kwadratowym stolikiem i grubymi poduszkami umożliwiają stworzenie w ogrodzie lub na tarasie kąciku wypoczynkowego, gdzie zrelaksujemy się czytając książkę i popijając kawę. Mały stolik podręczny z blatem przykrytym wysokiej jakości hartowanym szkłem pozwoli odłożyć filiżankę kawy lub napój. Meble posiadają wygodne i miękkie poduchy w ciemnoszarym kolorze pasującym do mebli. Poduchy na siedziska oraz na oparcia wykonano z materiału, który jest zaimpregnowany, dzięki czemu można łatwo usunąć wilgoć po niedużym deszczu lub po rozlaniu napoju. Wygodę mebli wzbogacają również szerokie podłokietniki.
Komplet mebli posiada budowę modułową, dzięki czemu można je połączyć w wygodną sofę narożnikową lub ustawić je osobno jako fotele. Moduły można łączyć na śruby, dzięki czemu unikniemy niebezpieczeństwa rozsunięcia się elementów mebla, gdy ktoś na nich usiądzie lub się położy.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!