Szklarnia foliowa do przygotowywania rozsady i hodowli warzyw

Szklarnia foliowa do przygotowywania rozsady i hodowli warzyw

Tunel foliowy 5m * 2,2m

zobacz produkt »

Widoczna na zdjęciu szklarnia foliowa do przygotowywania rozsady i hodowli warzyw idealnie sprawdzi się do przygotowania rozsady i hodowli zdrowych, ekologicznych warzyw i owoców. Tunel widoczny na fotografii pochodzi z oferty znanej i cenionej na polskim rynku firmy Lemar z Rzeszowa, która specjalizuje się w produkcji tuneli z rurek PCV. Klient zdecydował się na foliak w rozmiarze 5 x 2,2 m, który zapewnia aż 11m3 powierzchni pod uprawy. Jest to wystarczająco dużo miejsca na przygotowanie sadzonek i wyhodowanie pomidorów, ogórków czy nawet arbuzów, które będą znacznie smaczniejsze niż te, które kupimy w osiedlowych sklepach czy supermarketach.

Szklarnia foliowa do przygotowywania rozsady i hodowli warzyw od firmy Lemar w najwyższym punkcie posiada aż 1,9 m wysokości, co sprawia, że nawet wysoka osoba będzie mogła się w nim swobodnie poruszać i doglądać hodowanych warzyw. Po obu stronach foliowej szklarni zamontowane zostały drzwi umieszczone na zawiasach, dzięki czemu właściciel nie będzie miał żadnych problemów z ich otwieraniem i zamykaniem. Po otworzeniu ich, będzie mógł również przewietrzyć wnętrze tunelu. Stelaż tunelu wykonany został z rurek PCV o średnicy 32 mm i grubości ścianki 1,8 mm, dzięki czemu cała konstrukcja jest wytrzymała i stabilna. Rurki są koloru białego, co widoczne jest na fotografii, a co ważniejsze - nie rdzewieją i są odporne na niekorzystne warunki pogodowe i wysokie temperatury. Stelaż z PCV jest stosunkowo lekki, dzięki czemu w razie potrzeby, Klient będzie mógł przenieść foliak w inne miejsce, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Folia, która pokrywa tunel jest trójwarstwowa, dzięki czemu cechuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną oraz znakomicie utrzymuje temperaturę. Jej warstwa zewnętrzna odpowiada za zwiększenie odporności na uszkodzenia i zapewnia maksymalną przepuszczalność światła, przy jednoczesnym zachowaniu ochrony przed szkodliwym promieniowanie UV. Warstwa wewnętrzna ma natomiast za zadanie izolować wnętrze i pozwolić na utrzymanie w nim optymalnej temperatury, tworząc optymalne warunki do rozwoju i uprawy roślin. W folię producent wgrzał ponadto sznurki, które przywiązane od środka do poprzeczek, jak ma to miejsce w przypadku naszego Klienta, pozwalają na łatwe uzyskanie odpowiedniego napięcia folii.

Producent: Lemar
Kategoria:
Tunele foliowe
Tunele foliowe PCVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×