Szklarnia ogrodowa poliwęglan do hodowli warzyw i owoców

Szklarnia ogrodowa poliwęglan do hodowli warzyw i owoców

Szklarnia z poliwęglanu Agro Standard 3x6x2,1 (18m2)

zobacz produkt »

Zdjęcie prezentuje szklarnię ogrodową z poliwęglanu do hodowli warzyw i owoców na niedużej działce przydomowej lub na przydomowym ogródku. Tunel ma powierzchnię 18 m2 co pozwala na wygodną uprawę dużej ilości gatunków roślin. Jednocześnie tej wielkości szklarnia bez trudu zmieści się w niedużym ogrodzie lub na działce. W razie potrzeby szklarnię tę można rozbudować i zwiększyć jej długość przez dokupienie stelaży i arkuszy poliwęglanowych, z których jest zbudowana. Konstrukcja szklarni pozwala na łatwe, samodzielne złożenie.

Szklarnia ogrodowa poliwęglan do hodowli warzyw i owoców nie wymaga dodatkowej konserwacji. Jest odporna na korozję oraz na działanie środków ochrony roślin. Jednocześnie tunel jest przyjazny środowisku. Konstrukcja tunelu jest niezwykle trwała i wytrzymała. Chroni rośliny przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Konstrukcja tunelu wytrzymuje obciążenie do 80 km na m2. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia szklarni w przypadku dużych opadów śniegu i zalegania śniegu na szczycie.

Szklarnia posiada wygodne drzwi po obu bokach. W drzwiach znajdują się wywietrzniki pozwalające na łatwą cyrkulację powietrza wewnątrz tak, że rośliny są dobrze wentylowane a w środku nie zbiera się wilgoć.
Wysokość szklarni wynosząca 2,1 m pozwala na wygodna pracę w pozycji stojącej.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×