Szklarnia z folii na stelażu z rurek PCV chroniąca uprawę roślin

Szklarnia z folii na stelażu z rurek PCV chroniąca uprawę roślin

Tunel foliowy 5m * 2,2m

zobacz produkt »

W ogrodzie Klienta znalazła swoje miejsce szklarnia z folii na stelażu z rurek PCV chroniąca uprawę roślin. Tunel foliowy widoczny na zdjęciu to produkt pochodzący od polskiego producenta, firmy Lemar, która cieszy się uznaniem na krajowym rynku oraz przychylnymi rekomendacjami. Konstrukcja, którą złożył w odpowiedni sposób Klient pozwoliła mu uzyskać aż 11m2 powierzchni pod uprawy. Tunel widoczny na zdjęciu ma 5 m długości, 2,2 m szerokości, a w swoim najwyższym punkcie ma aż 1,9 m wysokości, co pozwala na swobodne poruszanie się w jego wnętrzu nawet dość wysokich osób. W szklarni warzywa i owoce właściciela będą miały zapewnione optymalne warunki do rozwoju.

Na dwóch końcach tunelu zamontowane zostały drzwi wejściowe, które otwierają się łatwo, dzięki zawiasom. Stelaż szklarni widocznej na zdjęciu zbudowany jest z rurek PCV, co zapewnia jej wytrzymałość i stabilność, nawet podczas występowania wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Widoczne na zdjęciu rurki mają kolor biały, nie ulegają korozji i cechują się dużą odpornością na wysokie i niskie temperatury. Stelaż jest lekki, więc Klient w razie potrzeby będzie mógł przenieść go w inne miejsce. Folia, którą pokryto tunel jest trójwarstwowa, dzięki czemu znakomicie utrzymuje temperaturę, a jednocześnie posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną.

Warstwa zewnętrzna trójwarstwowej folii znajdującej się na tunelu odpowiada za zwiększenie wytrzymałości na uszkodzenia i zapewnia jednocześnie maksymalną przepuszczalność światła do wnętrza, przy zachowaniu ochrony przed szkodliwym promieniowanie UV. Warstwa wewnętrzna izoluje wnętrze i pozwala na utrzymanie odpowiedniej i sprzyjającej rozwojowi roślin temperatury. W folię producent dodatkowo wgrzał sznurki, które przywiązane od środka do poprzeczek pozwoliły w łatwy sposób uzyskać odpowiednie napięcie. Pomidory, ogórki i inne warzywa uprawiane w tym tunelu będą miały zapewnione optymalne warunki do rozwoju i pozwolą cieszyć się znakomitym smakiem warzyw, pozbawionych niepotrzebnej chemii.

Producent: Lemar
Kategoria:
Tunele foliowe
Tunele foliowe PCVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×