Szklarnie foliowe ze stelażem na rurkach PCV Lemar

Szklarnie foliowe ze stelażem na rurkach PCV Lemar

Tunel foliowy 6m * 3m

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia szklarnie foliowe ze stelażem na rurkach PCV Lemar. Foliak będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby hodować i uprawiać rośliny. Stworzy on optymalne warunki do rozwoju pomidorów, ogórków, fasoli, melonów, arbuzów i innych owoców i warzyw. Tunel widoczny na fotografii posiada najczęściej wybierany przez Klientów rozmiar, czyli 6 m x 3 m i daje aż 18 m2 pod uprawy.

Szklarnie foliowe ze stelażem na rurkach PCV od polskiego producent, firmy Lemar to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdzi się w każdym ogrodzie. Jest to najwyższej jakości produkt, który umożliwia uprawę różnego rodzaju warzyw i owoców, szczególnie tych, które są ciepłolubne (np. pomidory). Tunel daje Klientowi możliwość regulowania temperatury wewnątrz, dzięki temu, że z obu jego stron umieszczono drzwi. Posiada on aż 190 cm wysokości, dzięki czemu nawet wyższa osoba będzie mogła się w nim swobodnie poruszać i pracować. Jego stelaż tworzą rurki PCV, które wykonano w taki sposób, aby cała konstrukcja była trwała i odporna na działanie zmiennych czynników pogodowych. Dzięki przymocowaniu ramy do podłoża za pomocą specjalnych, metalowych szpilek Klient uzyskał konstrukcję sztywną i stabilną. Tunel jest na tyle lekki, że właściciel w razie potrzeby będzie mógł go przenieść w inne miejsce, bez potrzeby demontażu.

Drzwi w tunelu ogrodowym od firmy Lemat znajdują się z dwóch stron i zamontowane są na zawiasach, dzięki czemu można je wykorzystać również do wentylowania wnętrza. Folia, którą wykorzystano jest trójwarstwowa. Jej dwie zewnętrzne warstwy odpowiedzialne są za wzmocnienie wytrzymałości, elastyczność oraz odporność na uszkodzenia.  Natomiast trzecia warstwa , wewnętrzna, pozwala zatrzymać ciepło wewnątrz tunelu. Zatrzymuje ona równocześnie promienie świetlne w ciągu dnia, a w nocy - utrzymuje stałą temperaturę. Folia jest czterosezonowa, co oznacza, że wytrzyma cztery sezony (liczone jako wiosnę i jesień). Jest ona przeźroczysta i na tyle długa, że z każdej strony tunelu zostaje zapas do wkopania, o długości nawet 100 cm, co dodatkowo zwiększa stabilność konstrukcji foliaka.

Producent: Lemar
Kategoria:
Tunele foliowe
Szklarnie ogrodowe
Tunele foliowe PCVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×