Tanie meble ogrodowe technorattan komplet Calmo

Tanie meble ogrodowe technorattan komplet Calmo

Zestaw CALMO

zobacz produkt >

Wysokojakościowe tanie meble ogrodowe technorattanowe - komplet Calmo, posiadają piękną plecionkę w kolorze od jasnego do ciemnego brązu. Wzmocnione są stalowym stelażem dla większego zabezpieczenia mebli przed ewentualnym obciążeniem.

Poduszki są wodoodporne przez teflon, który zapobiega przemakaniu. Można je bezpiecznie prać w niskich temperaturach. Na drewnianym stoliku umieszczona jest gruba szyba, która powoduje, że jest bardzo bezpieczny. Meble te idealnie nadają się na zewnątrz, do eksponowania ich na tarasie, dużym balkonie, w altanie, czy ogrodzie. Wysokojakościowe materiały są odporne na zmiany atmosferyczne, a piękne meble wzbogacą naszą przestrzeń.

Zestaw Calmo jest oprócz swojej trwałości, jest też bardzo wygodny. Spotkania ze znajomymi lub wypoczynek na świeżym powietrzu będzie dla nas jeszcze przyjemniejszy. Jak uważa producent, w ostatnim czasie jest to ich bestseler, co świadczy o zadowoleniu klientów, warto jest więc posiadać w swoim ogrodzie piękne i wytrzymałe meble za rozsądną cenę, które posłużą nam wiele lat.

Producent: Bello Giardino
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe