Technorattan Corfu biały z szarymi poduszkami na niewielkim tarasie

Technorattan Corfu biały z szarymi poduszkami na niewielkim tarasie

Zestaw Corfu Set Curver biały meble ogrodowe Allibert Corfu II

zobacz produkt >

Taras Klienta prezentuje się bardzo dobrze z zestawem mebli ogrodowych technorattan Corfu Set Curver biały z szarymi poduszkami.

Białe meble są niezwykle eleganckie i prestiżowe, pasują niemal w każde miejsce, będąc jednocześnie jego ozdobą. Podobnie jest w powyższym przypadku. Doskonałym wyborem było użycie modnej i kontrastującej z meblami czarnej latarenki. Taki zabieg nadał charakteru całej aranżacji. W tle można zauważyć leżak w ciemnych kolorach, który posiada nowoczesny design i doskonale komponuje się z zestawem mebli. Meble mimo, że są białego koloru nie sprawiają kłopotów, ponieważ materiał, z którego są wykonane jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Ponadto materiał ten posiada zwiększoną odporność na zmienne warunki atmosferyczne, wodę i promienie UV.

To wszystko sprawia, że meble Corfu  posłużą na tarasie przez wiele lat. Natomiast komfort użytkowania został zapewniony dzięki poduszkom dołączonym do zestawu, wyprofilowanym oparciom oraz szerokim podłokietnikom. Poduszki posiadają zdejmowane poszewki, więc można je z łatwością wyprać. Stolik kawowy jest stabilny i świetnie sprawdzi się przy porannej kawie czy wieczornych drinkach. Powstało doskonałe miejsce do odpoczynku w gronie minimum czteroosobowym. W aranżacji została utrzymana spójna stylistyka oraz kolorystyka, co sprawia, że taras prezentuje się efektownie.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe