Technorattan meble ogrodowe na tarasie drewnianego domu

Technorattan meble ogrodowe na tarasie drewnianego domu

Angelico zestaw mebli ogrodowych Technorattan

zobacz produkt >

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym jak wiele Klient wydobył z tego spokojnego zestawu mebli. Szary technorattan, meble ogrodowe Angelico z białymi poduszkami zostały ustawione na tarasie drewnianego domu. Ściany domu mają przyjemny, ciepło-brązowy kolor. Podłoga tarasu jest z ciemnych desek. Na narożniku leży kilka ozdobnych, kolorowych poduszek. Dzięki temu całość nabrała żywego, indywidualnego charakteru.

Zestaw mebli ogrodowych Angelico na tarasie drewnianego domu to wspaniały przykład na to jak wnętrze może dobrze współgrać z elementami wystroju. Meble są wykonane z technorattanu, co czyni je odpornymi na brud, uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Zaletą tego materiału jest duża elastyczność, ale też odporność na odkształcenia.

Duży narożnik może pomieścić 6 osób, dodatkowe dwie mogą usiąść na pufach. Duży stół zapewnia jeszcze trochę miejsca na dostawienie innych siedzisk. Zatem te meble ogrodowe są przeznaczone dla dużych grup ludzi. Mogą się sprawdzić w prywatnym domu jak i w lokalu, pensjonacie lub innym miejscu tego typu. Poza tym narożnik, stół i dwie pufy doskonale organizują przestrzeń w pomieszczeniu lub na tarasie.

Producent: Bello Giardino
Kategoria: Meble ogrodowe