Technorattan na balkon składane krzesła i stół

Technorattan na balkon składane krzesła i stół

Zestaw mebli na balkon SMART - technorattan szary

zobacz produkt »

Bardzo praktyczne rozwiązanie na niewielkie balkony lub jako dodatkowe umeblowanie tarasu w lokalu restauracyjnym lub ogródku piwnym. Składane krzesła i stół z technorattanu zostały pokazane na balkonie. Widać wyraźnie, że spełniają wszystkie niezbędne funkcje, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca. Kwadratowy blat stołu ma wymiary 60x60cm, a krzesła 44x59cm.

Technorattan na balkon to nie tylko dobra propozycja ze względu na oszczędność miejsca i efektowny wygląd. Technorattan jest materiałem o dużej wytrzymałości, ekologicznym, ale nie organicznym. Dobrze znosi wilgoć o różnym natężeniu, działanie promieni słonecznych i skrajne temperatury. Poza tym jest łatwy do czyszczenia i odporny na zabrudzenia.

Praktycznym rozwiązaniem w przypadku zaprezentowanych tu składanych krzeseł i stołu jest możliwość złożenia mebli, kiedy nie są potrzebne. Nie zajmują więc miejsca w momencie, kiedy się z nich nie korzysta. To również dobre rozwiązanie z punktu widzenia restauracji – meble łatwiej jest schować na noc do wnętrza lokalu i wystawić następnego dnia.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Meble balkonowe
Meble kempingoweOstatnio na blogu:
×