Technorattan zestaw mebli tarasowych Stelvio w odcieniach brązu

Technorattan zestaw mebli tarasowych Stelvio w odcieniach brązu

Zestaw technorattanowy STELVIO Light Brown

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta naszego sklepu przedstawia zestaw mebli tarasowych Stelvio w odcieniu Light Brown, który znalazł swoje miejsce na przydomowym tarasie, tworząc przestrzeń, która pozwoli nie tylko zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, ale również zjeść ciepły posiłek w rodzinnym gronie. Komplet ten zapewnia miejsce do siedzenia dla pięciu osób, co daje możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i znajomymi, podczas rozmów i biesiadowania. Aranżacja, którą udało się stworzyć, nawiązuje do światowych trendów w dziedzinie aranżacji i dekoracji przestrzeni ogrodowych. Łączy ona w sobie ponadczasowe rozwiązania zaczerpnięte ze stylistyki klasycznej oraz z nowoczesnego designu.

W aranżacji naszego Klienta warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ciekawe poduszki we wzory, które znalazły się na siedziskach kanapy oraz foteli z zestawu Stelvio. Posiadają one mocne i oryginalne wzory, które sprytnie przełamują uniwersalną kolorystykę kompletu mebli ogrodowych z technorattanu. Dzięki nim kompozycja jest oryginalna i z pewnością wpisuje się w indywidualny gust właściciela, a przy okazji ma szansę zwrócić uwagę odwiedzających go gości. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazało się również umieszczenie kwiatów na szklanym blacie stołu, gdyż ociepla to całą aranżację i dodaje jej niewymuszonego uroku. Lampki, które zawieszono na ścianie szczególnie dobrze sprawdzą się wieczorem, dając ciepłe i łagodne światło, które stworzy romantyczny i spokojny nastrój.

Technorattan zestaw mebli tarasowych Stelvio w odcieniach brązu niesię ze sobą wysoki komfort użytkowania, co z pewnością docenia nasz Klient. Oparcia sofy oraz foteli wyprofilowane zostały w taki sposób, aby stanowiły zdrowe podparcie dla kręgosłupa. Podłokietniki są szerokie, a poduszki siedziskowe i oparciowe miękkie i sprężyste, dzięki czemu właściciel nie odczuje uczucia dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego korzystania z zestawu Stelvio.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Meble ogrodowe
Producenci technorattanuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×