Tunel foliowy 6x3m szklarnia folia pe uv pow. 18m2

Tunel foliowy 6x3m szklarnia folia pe uv pow. 18m2

Tunel foliowy metalowy 6*3m

zobacz produkt >

Na zdjęciu pokazany został tunel foliowy 6x3m szklarnia folia pe uv pow. 18m2. Stanowi on szklarnię ogrodową, w której można z łatwością hodować rośliny, które wymagają wyższych temperatur. Tunele foliowe metalowe spełnią oczekiwania osób, które nie mają zaufania do rurek pcv i poszukują rozwiązania zarówno taniego jak i trwałego. Tunel foliowy posiada znaczną odporność na korozję, dzięki temu, że wspiera się na metalowych rurkach ocynkowanych od zewnątrz i od wewnątrz. Poszczególne elementy stelaża łączy się przy pomocy śrub i łączników, które znajdują się w komplecie z tunelem.

Tunel foliowy 6x3m szklarnia folia pe uv pow. 18m2 pokryty jest przezroczystą, białą folią, która dobrze przepuszcza światło i jednocześnie chroni przed nadmiernym działaniem promieniu UV. Od wewnętrznej strony tunel foliowy 6x3m wypełniony jest zieloną siatką, która sprawia, że z daleka tunel foliowy metalowy wygląda jakby był zielony. Siatka wykonana z polipropylenu dodatkowo wzmacnia tunel i zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Tunel foliowy 6x3m szklarnia folia pe uv pow. 18m2  pozwala na pracę pod nim w pozycji wyprostowanej, gdyż jego wysokość wynosi 2 metry. Tunel ogrodniczy ma szerokość 3 metrów i długość 6 metrów, dzięki czemu daje dużo miejsca na uprawy różnych roślin, także niedużych drzewek. Tunel ogrodniczy metalowy można podzielić na 4 segmenty posiadające okienka służące do wietrzenia tunelu. Okienka przykryte są moskitierą aby nie dopuścić do środka insektów. Podobnie drzwi, które są zabezpieczone zamkiem błyskawicznym, który pozwala na zamykanie zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Tunele foliowe
Szklarnie ogrodowe
Tunele foliowe metalowe