Tunel foliowy chroniący piękną hodowlę pomidorów

Tunel foliowy chroniący piękną hodowlę pomidorów

Tunel foliowy metalowy 6*3m

zobacz produkt >

Tunel foliowy chroniący piękną hodwlę pomidorów 6x3 m będzie idealnym rozwiązaniem do każdego ogrodu lub działki. Dzięki temu, że posiada regulowaną temperaturę wewnątrz, to możemy bez najmniejszych przeszkód uprawiać w nim wiele rodzajów warzyw, chociażby takich jak ogórek, pomidor, cukinia czy papryka. Prezentowany na zdjęciu tunel to bez wątpienia jeden z większych przeznaczonych do prywatnego użytku na rynku.

Posiada on bowiem pokaźne wymiary, czyli 6 m długości, 3 m szerokości i aż 190 cm wysokości. Nawet wysokie osoby mogą poruszać się w nim bez problemu. Zapewniają nam powierzchnię 18 m2 do całkowitego wykorzystania na uprawy. W dodatku gwarantują wysoką trwałość, z powodu wykonania z najlepszych materiałów, jak rurki PCV.

Konstrukcja taka nie będzie ulegała korozji. Jak widać jest dosyć sztywna, jednak mimo wszystko wyjątkowo lekka, żeby przenieść ją w inne miejsce i to bez konieczności ewentualnego demontażu. A to zawsze przecież zajmuje dużo czasu. Całość waży około 40 kg, a tunel ten posiada też drzwi z przodu oraz tyłu. Są one zamontowane na solidnych zawiasach.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Tunele foliowe
Szklarnie ogrodowe
Tunele foliowe metalowe