Tunel foliowy foliak na pomidory z zieloną siatką wzmacniającą

Tunel foliowy foliak na pomidory z zieloną siatką wzmacniającą

Tunel foliowy 4*2,5m - zielona siatka wzmacniajaca

zobacz produkt »

W ogrodzie naszego Klienta swoje miejsce znalazł tunel foliowy foliak na pomidory z zieloną siatką wzmacniającą, w którym można uprawiać zdrowe i ekologiczne warzywa i owoce. Powierzchni pod uprawy jest tu naprawdę sporo, bo aż 10 m2. Foliak stał się ważnym i spójnym elementem przestrzeni, zapewniając jednocześnie miejsce, które pozwoli właścicielowi cieszyć się smacznymi i pozbawionymi zbędnej chemii pomidorami, ogórkami czy nawet arbuzami. Tunel ten stanowi odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy nie mają zaufania do foliaków z rurek PCV i poszukują takiego rozwiązania, które będzie jednocześnie dogodne cenowo.

Tunel foliowy foliak na pomidory z zieloną siatką wzmacniającą od producenta Focus Garden jest odporny na korozję, dzięki temu, że konstrukcja wykonana została z podwójnie ocynkowanych rurek metalowych o średnicy 25 mm i grubości ścianki 0,8 mm. Aby móc cieszyć się foliakiem - Klient musiał najpierw samodzielnie połączyć rurki łącznikami i śrubami, zgodnie z załączoną instrukcją, co jak widać - nie stanowiło najmniejszego problemu. Metalową konstrukcję foliaka pokrywa folia ogrodnicza, która chroni uprawy przed działaniem promieniowania UV, a jednocześnie zapewnia im odpowiedni dostęp do promieni słonecznych. Folia ma pozornie zielony kolor, co widać na zdjęciu Klienta. Efekt ten uzyskano dzięki temu, że białą, tradycyjną folię wzmocniono siatką polipropylenową, co sprawia, że cały tunel cechuje się znacznie większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeśli właścicielowi zdarzy się naderwać folię, siatka zatrzyma ją przed dalszym rozdzieraniem się.

Tunel foliowy widoczny na zdjęciu przesłanym przez Klienta naszego sklepu posiada aż 2 metry wysokości, co sprawia, że nawet wysokie osoby mogą się w nim swobodnie poruszać. Okna przysłania folia, którą w razie potrzeby można podnieść i przewietrzyć tunel. Zamontowano w nich moskitierę, która chroni wnętrze przed insektami. Drzwi są podwijane i posiadają podwójny zamek - od wewnątrz i od zewnątrz, co sprawia, że do środka nie dostanie się wiatr. Dzięki temu, że wejście jest szerokie (100 cm), do tunelu można wnieść nawet większe narzędzia i akcesoria ogrodnicze.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Tunele foliowe
Tunele foliowe metalowe
Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×