Tunel foliowy Lemar w przydomowym ogrodzie w trakcie montażu

Tunel foliowy Lemar w przydomowym ogrodzie w trakcie montażu

Tunel foliowy 4m * 2,2m

zobacz produkt >

Na zdjęciu przysłanym przez naszego Klienta widzimy tunel foliowy Lemar w przydomowym ogrodzie, będący w trakcie montażu. Tunel ogrodowy to rozwiązanie dla ludzi, którzy mają własne przydomowe uprawy. To proste rozwiązanie pozwalające na znaczne zmniejszenie wysiłku potrzebnego do wyhodowania własnych roślin. Tunel ten zapewnia nam niemal dziewięć (8,8) metrów kwadratowych powierzchni uprawnej, jednocześnie posiadając kompaktowe wymiary które sprawiają, że można go ustawić niemal wszędzie.

Konstrukcja to szkieletowy układ rurek PCV, z których każda jest opisana maszynowo, dzięki czemu montaż jest jeszcze łatwiejszy. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza masę całego szkieletu, która wynosi około 40 kilogramów. Tak mała masa pozwala na bezproblemowy transport złożonego tunelu. Konstrukcja pokrywana jest czterowarstwową folią, która stanowi główną ochronę wnętrza przed nagłymi wahaniami temperatury oraz nadmiernym promieniowaniem UV.

Folia przewidziana jest na użytkowanie przez cztery sezony. Dla lepszej żywotności tunelu zaleca się zdjęcie foli na okres zimowy, ze względu na możliwe obciążenie śniegiem i silne wiatry. Przy zakupie tunelu otrzymamy również inne elementy konieczne do montażu takie jak pośrednie elementy mocujące czy też metalowe szpilki montażowe.

Producent: Lemar
Kategoria:
Tunele foliowe
Szklarnie ogrodowe
Tunele foliowe PCVTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!