Tunel foliowy na pomidory w szklarniowym ogródku

Tunel foliowy na pomidory w szklarniowym ogródku

Tunel szklarniowy 3x2,2 m

zobacz produkt »

Zdjęcie prezentuje tunel foliowy na pomidory w szklarniowym ogródku. Widzimy tu półokrągły tunel, w którym można uprawiać pomidory lub inne rośliny szklarniowe. Jego zaletą są niewielkie wymiary i łatwość montażu, dzięki czemu nawet początkujący ogrodnicy bez trudu utworzą przydomową szklarnię dzięki temu tunelowi. Tunel ma wysokość 190 cm, dzięki czemu można w nim pracować w pozycji stojącej. W tunelu mamy do dyspozycji powierzchnię 3 na 2.2 m na posadzenie roślin.

Tunel foliowy na pomidory w szklarniowym ogródku został skonstruowany z lekkich rurek PCV, które są elastyczne i wytrzymałe. W odróżnieniu od metalu, PCV jest odporne na korozję i rdzewienie. Lekkość konstrukcji ułatwia montaż tunelu i ewentualne przestawianie go w inne miejsce bez konieczności demontażu. Tunel przymocowujemy do podłoża dzięki metalowym szpilkom. Tunel ma lekką konstrukcję, dlatego zaleca się ustawianie go w pobliżu zabudowań, gdzie jest mniejsze operowanie wiatru. Silne wichury mogą uszkodzić konstrukcję tunelu.

Wejście do tunelu stanowi wygodny, plastikowy zamek błyskawiczny, który ułatwia wietrzenie tunelu i kontrolę temperatury i wilgotności.Pokrycie tunelu zostało wykonane z trójwarstwowej folii, która posiada świetną izolację i dobrze przepuszcza światło.

Producent: Lemar
Kategoria:
Tunele foliowe
Tunele foliowe PCVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×