Tunel foliowy ogrodniczy kryjący uprawę pomidorów

Tunel foliowy ogrodniczy kryjący uprawę pomidorów

Tunel foliowy 4m * 2,2m

zobacz produkt »

Na zdjęciu przysłanym przez naszego Klienta widzimy tunel foliowy ogrodniczy kryjący uprawę pomidorów. Świeże warzywa, własnoręcznie uprawiane na działce czy w ogrodzie to doskonały wybór do letnich sałatek. Każdy miłośnik ogrodnictwa zdaje sobie również sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednio przygotowanie miejsce, aby ich plony były bezpieczne w czasie gradu czy zbyt obfitych opadów. 

Zatem obowiązkowym wyposażeniem na każdej działce powinien być tunel foliowy ogrodniczy. Wykonany ze stabilnej konstrukcji rurek z PCV, odpornych na mróz czy korozję będzie służył długie lata wszystkim tym, którzy uwielbiają cieszyć się soczystymi i pachnącymi latem pomidorów.

Dokonując wyboru odpowiedniego tunelu foliowego musimy mieć pewność, iż jego konstrukcja będzie stabilna, w związku z tym musimy zwrócić szczególną uwagę, iż posiada on usztywniające poprzeczki. Ułatwieniem dla ogrodników są duże, szeroko otwierające się drzwi tunelu, dzięki czemu miłośnicy warzyw nie będą mieli problemów z podlaniem czy doglądaniem swoich zbiorów, które za taka opieką z pewnością odwdzięczą się wyśmienitym smakiem.

Producent: Lemar
Kategoria:
Tunele foliowe
Szklarnie ogrodowe
Tunele foliowe PCVZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×