Tunel ogrodniczy z poliwęglanu 3x4 do uprawy warzyw na działce

Tunel ogrodniczy z poliwęglanu 3x4 do uprawy warzyw na działce

Szklarnia przydomowa z poliwęglanu Agro-Standard 3х4х2,1 (12 м2)

zobacz produkt »

Jak widzimy na zdjęciu tunel ogrodniczy z poliwęglanu 3x4 do uprawy warzyw na działce, doskonale mieści się na niedużym ogródku przydomowym. Jego powierzchnia użytkowa wynosząca 12 m2 pozwala na uprawę sporej ilości gatunków roślin. Zaś wysokość 2,1 m pozwala na wygodną pracę w pozycji stojącej.

Tunel ogrodniczy z poliwęglanu 3x4 do uprawy warzyw na działce został zbudowany ze stalowych stelaży, które zostały pokryte arkuszami poliwęglanu. Konstrukcja szklarni została tak zaprojektowana, że użytkownik może ja z łatwością złożyć samodzielnie. Szklarnia pozwala na bezproblemową rozbudowę. Jeśli potrzebujemy większej przestrzeni dla roślin, wystarczy dokupić stelaże i arkusze poliwęglanowe i wydłużyć tunel o dodatkowe 2 m.Tunel posiada wygodne wejścia po obu stronach. Drzwi są wyposażone w wywietrzniki pozwalające na wietrzenie wnętrza szklarni. Dzięki temu rośliny w środku mają dostęp do świeżego powietrza. W środku nie zbiera się wilgoć.

Materiały, z których została zbudowana szklarnia, nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. Są one również odporne na korozję oraz na działanie środków ochrony roślin. Dzięki temu szklarnia jest niezwykle trwała i wytrzymała. Konstrukcja szklarni jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, zaleganie śniegu, silny wiatr czy też silne nasłonecznienie.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweOstatnio na blogu:
×