Tunel poliwęglanowy Agro Standard z otwieranym okienkiem w drzwiach

Tunel poliwęglanowy Agro Standard z otwieranym okienkiem w drzwiach

Szklarnia z poliwęglanu Agro Standard 3x6x2,1 (18m2)

zobacz produkt »

Zdjęcie przedstawia tunel poliwęglanowy Agro Standard z otwieranym okienkiem w drzwiach. Wygodny i praktyczny tunel pozwala na uprawę roślin w ogródku przydomowym czy też na działce, dzięki czemu możemy uprawiać rośliny cały rok bez ograniczenia do miesięcy ciepłych.

Tunel poliwęglanowy Agro Standard z otwieranym okienkiem w drzwiach stwarza bardzo dobre warunki uprawy roślin. Arkusze poliwęglanowe pozwalają na dobre doświetlenie roślin a jednocześnie chronią je przed nadmiernym operowaniem słońca. Konstrukcja tunelu pozwala na łatwą cyrkulację powietrza i wietrzenie, dzięki czemu w środku nie zbiera się wilgoć i rośliny są dobrze dotlenione. Jak widać na zdjęciu tunel można dodatkowo wietrzyć dzięki okienkom znajdującym się w drzwiach tunelu. Tunel posiada wygodne drzwi po obu krótszych bokach. Dodatkowo można zamontować boczny wywietrznik.

Materiały, z których zbudowano szklarnię, nie wymagają konserwacji. Jednocześnie są one odporne na korozję oraz działanie chemicznych i organicznych środków ochrony roślin.Konstrukcja tunelu składa się ze stalowych stelaży i pokrywających je arkuszy poliwęglanu. Całość jest bardzo łatwa do samodzielnego złożenia oraz do ewentualnej rozbudowy dzięki dokupieniu stelaży i arkuszy poliwęglanowych.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×