Tunel z poliwęglanu szklarnia ogrodowa Agro Standard

Tunel z poliwęglanu szklarnia ogrodowa Agro Standard

Szklarnia z poliwęglanu Agro Standard 3x6x2,1 (18m2)

zobacz produkt »

Zdjęcie ukazuje tunel z poliwęglanu szklarnia ogrodowa Agro Standard, który doskonale nadaje się do przydomowej hodowli kwiatów i krzewów. Szklarnia o wymiarach 3x6x2,1 metra oraz o powierzchni 18 m2 pozwoli na wygodną uprawę wielu roślin. Duża powierzchnia szklarni pozwoli na uprawę wielu rodzajów warzyw lub kwiatów. Wysokość tunelu pozwoli na wygodną pracę w pozycji stojącej.

Uprawa roślin na przydomowych działkach lub ogródkach musi ograniczać się do okresów, gdy jest ciepło. Jeśli pragniesz przedłużyć okres wegetacji roślin najlepiej zaopatrzyć się w odpowiednią szklarnię, która pozwoli na zbiór plonów niemal przez cały rok.

Tunel z poliwęglanu szklarnia ogrodowa Agro Standard opiera się na wytrzymałej konstrukcji stalowej, która pokryta jest arkuszami poliwęglanu. Chronią one rośliny wewnątrz szklarni przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem i śniegiem. Szklarnia wytrzymuje nawet do 80 kg obciążenia na m2 dlatego też oprze się z łatwością grubej warstwie śniegu.Konstruktorzy zadbali o funkcjonalność szklarni, w szczególności o jej szczelność oraz o odpowiednią cyrkulację powietrza zapobiegającą zaleganiu wilgoci. Po obu stronach tunelu znajdują się wygodne drzwi. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowego wywietrznika.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×