Wąski balkon ze skrzynią na poduszki Marvel

Wąski balkon ze skrzynią na poduszki Marvel

Skrzynia na poduszki ogrodowe Marvel Box 270L

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia wąski balkon ze skrzynią na poduszki Marvel. Ten mebel jak widać daje się umieścić nawet na wąskim balkonie, gdzie może służyć jako pojemnik, podstawka pod różne przedmioty i miejsce do siedzenia.
Skrzynia ma pojemność 270 litrów i poza poduchami można tam zmieścić zabawki ogrodowe dla dzieci, podpałkę do grilla, gazety, czy narzędzia ogrodnicze. W skrzyni na poduszki doskonale przechowuje się przede wszystkim przedmioty materiałowe. Dzięki temu, że jest wodoodporna, a zarazem przewiewna nie ma problemu z zagrzybieniem poduszek.

Skrzynia Marvel może być wykorzystana jako dodatkowe siedzisko na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Wytrzymuje obciążenie do 220 kg. Jest zrobiona z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na różne warunki pogodowe. Może stać przez cały rok na świeżym powietrzu i nie straci barwy, a jej elementy nie ulegną erozji czy rdzewieniu. Oczywiście może też posłużyć jako mebel pomocniczy w garażu, warsztacie, pokoju dziecięcym czy dużej kuchni.

Producent: Keter
Kategoria: Skrzynie ogrodowe