Wygodne krzesła ogrodowe z polirattanu Rimini jasny szary ze stołem Roma

Wygodne krzesła ogrodowe z polirattanu Rimini jasny szary ze stołem Roma

Zestaw technorattan RIMINI&ROMA grey

zobacz produkt »

Spędzanie czasu w przydomowym ogrodzie to czynność która zyskuje coraz większą popularność. Nie chodzi tu tylko o prowadzenie prac ogrodniczych relaksujących nas po ciężkim dniu w pracy, ale przede wszystkim o odpoczywanie. Nic nie wpływa tak kojąco na człowieka jak przebywanie w otoczeniu natury. Dzięki wygodnym krzesłom ogrodowym z polirattanu Rimini oraz stolikowi Roma w pełni można cieszyć się przydomowym zaciszem, zarówno podczas odbywania posiłków jak i spędzania czasu wolnego. Ten piękny stół połączony z krzesłami, idealnie odnalazł się w ogrodzie Naszego klienta i  pewnością zapewnia mu wiele radości.

W skład zestawu mebli ogrodowych RIMINI&ROMA wchodzą cztery krzesła oraz stół. Wszystkie elementy wykonano z użyciem najlepszych materiałów. Szkielety konstrukcji poszczególnych elementów wykonane zostały z aluminium, a następnie stelarze okręcono techno rattanem, który zabezpieczono przy nogach przez użycie aluminiowych nakładek, chroniących przed rozwarstwianiem się materiału. Blat stołu stanowi okrągła tafla szkła przymocowana za pomocą przyssawek do reszty stołu.

Materiały użyte do produkcji mebli powodują że zestaw jest lekki i łatwy w przesuwaniu, co z pewnością korzystnie wpływa na odbiór zestawu, gdyż daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Naszych klientów.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×