Wygodny zestaw mebli technorattan używany na balkonie

Wygodny zestaw mebli technorattan używany na balkonie

Zestaw CALMO

zobacz produkt »

Wygodny zestaw mebli technorattan używany na balkonie, zamieszczony na zdjęciu przesłanym przez Klienta, który zakupił je w naszym sklepie, to rozwiązanie idealne do niedużego, wąskiego balkonu. Zestaw mebli ogrodowych Calmo, firmy Bello Giardino, skomponowany dla czterech osób, składa się z dwóch foteli z poduszkami na siedziska i oparcia, dwuosobowej sofy oraz praktycznego stolika kawowego z trwałą szybą na blacie.

Meble wykonano z technorattanowej półokrągłej, połyskliwej plecionki, która jest przeplotem dwóch odcieni ciepłego brązu, opartej na solidnym, stalowym stelażu. Taka konstrukcja zapewnia nie tylko niezwykłą trwałość, bo technorattan jest odporny na szkodliwe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale też powoduje, że meble niezwykle estetycznie się prezentują i są do tego bardzo wygodne. Wkomponowanie tych funkcjonalnych mebli we wnętrze miejskiego balkonu, pozwala Klientowi uzyskać fragment własnej przestrzeni do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wybarwienie mebli i dodatek miękkich, jasnych poduszek, powodują, że komplet Calmo pięknie się prezentuje z innymi elementami, ustawionymi na balkonie, jak stylowy półokrągły drewniany stolik i piękne rośliny balkonowe. W takiej scenerii, siadając na wygodnych meblach można bez reszty delektować się poranną kawą, obiadem, czy deserem w miłym towarzystwie na świeżym powietrzu.

Producent: Bello Giardino
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×