Wypoczynek z technorattanu na taras Ligurito VI Brown Elite

Wypoczynek z technorattanu na taras Ligurito VI Brown Elite

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VI Brown Elite & Grey

zobacz produkt >

Przedstawiona przez Klienta aranżacja to wypoczynek z technorattanu na taras ligurito VI Brown Elite. Te eleganckie meble ustawiono na zacienionym tarasie otoczonym zielenią. Z perspektywy, którą ukazano na zdjęciu można łatwo zobaczyć cały zestaw. Jest to jedna duża kanapa i dwa fotele, w tym jeden typu pufa. Wypoczynek z technorattanu jest dobrą propozycją na taras, balkon, werandę. Może się sprawdzić również w lokalu np. restauracji. Meble zrobione z technorattanu są trwałe, łatwo je wyczyścić i nie ulegają zniszczeniu na deszczu lub pod wpływem promieni słonecznych. To inwestycja na całe lata.

Komplet Ligurito IV Brown Elite jest przeznaczony przede wszystkim do picia kawy i drobnych podwieczorków. To przede wszystkim zestaw wypoczynkowy. Stolik zajmuje niewiele miejsca, ale w sam raz nadaje się do ustawienia filiżanek z kawą albo kubków z napojami i tacki z ciastem. Komplet zapewnia  miejsce dla pięciu osób. Wygodne, wytrzymałe poduchy, w eleganckim szarym kolorze zapewnią wypoczywającym wygodę i komfort.
Wypoczynek z technorattanu ligurito IV Brown Elite powinien zadowolić każdego, kto lubi spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół lub rodziny.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!