Wypoczynki ogrodowe z technorattanu zestaw z szarej plecionki

Wypoczynki ogrodowe z technorattanu zestaw z szarej plecionki

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO VI Grey & Grey

zobacz produkt >

Wypoczynki ogrodowe z technorattanu NILAMITO VI Grey & Grey to propozycja dla wszystkich, którzy szukają eleganckiego i praktycznego zestawu idealnego na świeże powietrze. Plecionka technorattanowa stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien, jej struktura jest ozdobnie szarpana i wykończona matowo. Taki rodzaj technorattanu wpływa na bardzo oryginalny i jednocześnie naturalny wygląd mebli. Materiał, z którego wykonano meble do ogrodu NILAMITO VI Grey & Grey zapewnia nie tylko na ich estetyczny wygląd, ale także odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa meble NILAMITO VI Grey & Grey nie zmieniają koloru i nie odkształcają się na słońcu, nie są podatne na działanie wilgoci, nie trzeba ich konserwować i bardzo łatwo się je czyści. Na zestaw NILAMITO VI Grey & Grey składają się dwa moduły narożne, moduł środkowy, pufa, fotel oraz w zależności od wybranego wariantu - stolik kwadratowy, stolik prostokątny lub stół obiadowy. W komplecie znajdują się poduszki siedziskowe, oparciowe i podłokietnikowe.

Wypoczynki ogrodowe z technorattanu z szarej plecionki zaaranżowano na dekoracyjnym podłożu, który świetne współgra z meblami i podkreśla ich elegancki styl. Kwadraty wyróżniające się w otoczeniu jasnych kamyczków nawiązują do kształtu stolika i poszczególnych modułów. Całość tworzy praktyczne miejsce przydomowego wypoczynku, zaaranżowanego w ekskluzywnym stylu.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe