Zamykana na kłódkę szopa na narzędzia drewnopodobna Keter

Zamykana na kłódkę szopa na narzędzia drewnopodobna Keter

Domek narzędziowy Keter Scala 6x8

zobacz produkt »

Na zdjęciu oglądamy zamykaną na kłódkę szopę na narzędzia drewnopodobną Keter, która doskonale sprawdzi się w ogrodzie gdzie nie dysponujemy miejscem do przechowywania narzędzi ogrodniczych, grilla czy kosiarki. Przechowywanie sprzętu ogrodniczego w domku narzędziowym nie tylko zabezpieczy je przed korozją na deszczu lecz także zabezpieczy je przed osobami nieuprawnionymi, gdyż domek można zamknąć na kłódkę.
Zamykana na kłódkę szopa na narzędzia wykonana została z tworzywa sztucznego przypominającego drewno, dzięki czemu jest ona znacznie bardziej odporna na działanie czynników pogodowych niż zwykłe drewno. Mimo działania deszczu, temperatur i promieni UV nie zmianie estetycznego wyglądu i nie ulega korozji.

Zamykana na kłódkę szopa na narzędzia drewnopodobna Keter posiada szerokie drzwi pozwalające na wprowadzenie do środka dużych sprzętów. Wielkość domku pozwala nie tylko na swobodne poruszanie się w środku w pozycji wyprostowanej lecz również na wprowadzenie rowerów. Duże okna pozwalają na pracę w środku przy dziennym świetle.Domek chroni przechowywane w nim sprzęty przed zniszczeniem przez wodę, zmiany temperatury czy też szkodniki. Wywietrznik umieszczony na ściance domku doprowadza do wewnątrz powietrze zapewniając odpowiednią wentylację.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×