Zbliżenie na poduszki do mebli z technorattanu

Zbliżenie na poduszki do mebli z technorattanu

Narożnik technorattan NILAMITO V Brown & Ecru

zobacz produkt >

Na zdjęciu możemy zobaczyć zbliżenie na poduszki do mebli z technorattanu, które doskonale sprawdzają się jako meble ogrodowe, meble na taras czy balkon, jak również jako meble do salonu. Poduszki zostały wykorzystane na brązowym narożniku z technorattanu, gdzie połączenie brązu podstawy mebla z poduszkami w kolorze ecru daje miły dla oka efekt kolorystyczny. Połączenie kolorów ecru i brązu jest na tyle neutralne, że będzie pasowało do kolorystyki każdego wnętrza. Narożnik z technorattanu z poduszkami w kolorze ecru dobrze sprawdzi się na balkonie czy tarasie o różnych rozmiarach. Narożnik składa się z kilku modułów, które można dowolnie łączyć tworząc z nich sofę, fotele czy też pufy. Moduły łączy się z łatwością przy pomocy odpowiednich klamerek, które wchodzą w skład zestawu. Dzięki modułowemu projektowi narożnika mamy możliwość dowolnego zestawienia i wykorzystania jego elementów zgodnie z własnym upodobaniem i potrzebami.

Narożnik z technorattanu można wykorzystać zarówno na małym balkonie jak również na obszernym tarasie.  Narożnik został wyłożony eleganckimi poduchami w kolorze ecru, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu zarówno narożnik jak i poduchy mogą pozostawać na dworze przez cały rok. Nie ma konieczności przechowywania ich w pomieszczeniu podczas deszczu lub na zimę, w skutek czego nie zajmują miejsca w piwnicy i nie trzeba przeznaczać na nie miejsca na zimę. Mebli ogrodowych z technorattanu nie trzeba konserwować, gdyż są odporne na działanie deszczu i śniegu jak również na działanie promieni UV.

Zestaw mebli z technorattanu wspiera się na aluminiowym stelażu, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia. W zestawie znajduje się również stolik ze szklanym blatem z bezpiecznego szkła o zaokrąglonych rogach.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe