Żeliwne ławki ogrodowe ustawione na tarasie z kostki

Żeliwne ławki ogrodowe ustawione na tarasie z kostki

Ławka ogrodowa drewniana 180cm

zobacz produkt »

Na zdjęciu przygotowanym przez Klienta widzimy bardzo ładne, stylowe żeliwne ławki ogrodowe. Meble ustawiono w otoczeniu zieleni na podłożu wyłożonym kostką brukową. Zrobione z drewna i nierdzewnego żeliwa są trwałe i odporne na zmienne warunki pogodowe. To ten rodzaj mebla, który jest przeznaczony do ustawienia na dworze. Drewno zostało zabezpieczone przed wilgocią, mrozem i insektami.

Żeliwne ławki ogrodowe mają klasyczny, lekko ozdobny design. Dobrze pasują do każdego miejsca. Można je ustawić na podwórku, w ogrodzie lub w parku. Dobrze zaprezentują się również przed domem, dla którego mogą stanowić dodatkową ozdobę.

Główną zaletą tych żeliwnych ławek ogrodowych, poza trwałością i elegancją jest ich stabilność. W przeciwieństwie do amatorskich ławek skleconych z desek lub plastikowych mebli ogrodowych właściwie nie mogą się przewrócić. Żeliwne nóżki można w razie czego lekko wkopać w ziemię. Na twardym podłożu nie jest konieczne dodatkowa stabilizacja. To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy lubią usiąść sami lub w towarzystwie na świeżym powietrzu. Jest to też dobra propozycja dla właścicieli hoteli i pensjonatów.

Producent: Fiemar
Kategoria:
Ławki ogrodowe
Ławki parkoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×