Zestaw Corfu Fiesta Curver brązowy z dodatkowymi fotelami

Zestaw Corfu Fiesta Curver brązowy z dodatkowymi fotelami
Produkty widoczne na zdjęciu:

Do delektowania się posiłkami, siedzenia na tarasie przy ulubionym drinku albo ukochanej kawie będzie idealnie służyć zestaw Corfu Fiesta Curver brązowy z dodatkowymi fotelami. Cały komplet jest niezwykle funkcjonalny, co zgodnie podkreślają  nasi Klienci zadowoleni z zakupu. Dzięki wygodnym siedziskom możemy do woli oddawać się relaksowi.

W zestawie znajdują się także poduszki, które jeszcze bardziej zwiększą naszą wygodę siedzenia. Mamy w nich zamontowane stosunkowo szerokie podłokietniki, co pozwoli nam na komfortowe ułożenie rąk oraz podparcie szklanki z napojem. Szczególnie będzie to istotne, gdy będziemy oddawać się błogiemu relaksowi i nawet nie mamy ochoty na to, żeby się schylać, aby odstawić szklankę.

Meble te charakteryzują się dużą stabilnością. Stół w komplecie posiada dodatkowe wzmocnienie przy użyciu metalowych elementów konstrukcyjnych. To wszystko jeszcze bardziej zwiększa jego wytrzymałość. Jedna z nóg stołu ma stopkę gwarantującą jego wypoziomowanie. Szczególnie przydaje się to w momencie, gdy nasz teren w ogrodzie nie należy do idealnie równych.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Meble balkonowe
Fotele ogrodoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!