Zestaw do ogrodu i na taras Delano Set Cappuccino

Zestaw do ogrodu i na taras Delano Set Cappuccino

Meble na taras Delano Set Cappucino

zobacz produkt »

W skład zestawu do ogrodu i na taras Delano Set Cappuccino wchodzi stolik, sofa z poduszkami oraz dwa fotele. Są to nowoczesne meble o klasycznym i zarazem prostym kształcie. Zostały w całości odlane z polipropylenu, jest to sztuczny materiał w części pozyskany z recyklingu. Charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV, wiatr, deszcz, śnieg, oraz mróz.

Zarówno fotele jak i sofa posiadają wygodnie wyprofilowane podłokietniki, dzięki temu siedzenie na nich jest bardzo wygodne. W komplecie z meblami znajdują się poduszki na siedziska w bardzo ładnym kolorze. Ich grubość to 5 cm, poszewki są zdejmowane za pomocą suwaka. W razie jakiegokolwiek zabrudzenia można bardzo łatwo je wyprać.
Wszystkie meble z kolekcji są stylizowane tak, by wyglądały na drewniane. Dlatego też oparcie wygląda jakby było zrobione z czterech desek.

Komplet mebli tarasowych Delano Set Cappucino występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Pierwszy z nich to odcień grafitowy z szarymi poduszkami, tymczasem drugi to cappuccino z poduszkami piaskowymi.

Producent: Allibert
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×