Zestaw mebli drewnianych ustawiony w ogrodowej altanie

Zestaw mebli drewnianych ustawiony w ogrodowej altanie

Meble ogrodowe drewniane - stół rozkładany owalny 190cm

zobacz produkt »

Czasem nie ma to jak solidne drewniane meble, o tradycyjnym wyglądzie. Ten zaprezentowany na zdjęciu zestaw mebli drewnianych zostały dobrze wkomponowany w wystrój ogrodowej altany. Zestaw mebli drewnianych składa się z sześciu krzeseł i owalnego stołu. Krzesła są składane, a więc poza sezonem można zaoszczędzić miejsce chowając je do szopy lub piwnicy. Można z nich też korzystać przez cały rok w pomieszczeniu zamkniętym. Taki zestaw mebli drewnianych będzie się dobrze prezentował w kuchni, a nawet w salonie, jeśli jest dopasowany do całego wystroju wnętrza.

Stół jest duży i można go dodatkowo rozłożyć, uzyskując większą powierzchnię do użytku. Razem z sześcioma krzesłami nadaje się doskonale do organizowania ogrodowych przyjęć, spotkań z przyjaciółmi i zjazdów rodzinnych. Po zsunięciu i złożeniu części krzeseł może służyć do serwowania codziennych posiłków w małym gronie domowników.

Zestaw mebli drewnianych jest przystosowany do warunków pogodowych panujących na świeżym powietrzu. Drewno zostało zabezpieczone przed działaniem wilgoci, proniemi UV, grzyba i pasożytów. Można go spokojnie używać przez cały sezon.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble kempingoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×