Zestaw mebli na taras Corfu Curver z ozdobnym poduszkami

Zestaw mebli na taras Corfu Curver z ozdobnym poduszkami
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zestaw mebli na taras Corfu Curver z ozdobnym poduszkami z ozdobnym poduszkami składa się z trzyosobowej sofy Corfu Love Seat Max, dwuosobowej sofy Corfu Curver Seat oraz prostokątnego stolika.

Zarówno trzyosobowa, jak i dwuosobowa sofa jest bardzo lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała. Została bowiem wykonana z polipropylenu, tworzywa, które jest odporne na czynniki atmosferyczne oraz szkodliwe promieniowanie UV. Mebel nie blaknie ani nie niszczeją po pozostawieniu na świeżym powietrzu.

Obie sofy są ustawione na niskich, estetycznie wykonanych nóżkach. Zostały zaprojektowane tak, by imitować plecionkę technorattanową, bardzo dobrze komponują się z gładką fakturą materiału pokrywającego poduszki na siedziskach. Poszczególne elementy sofy są formowane wtryskowo w fabryce więc każdy element wykonany jest równie dokładnie, a wzór na każdej z części jest równie perfekcyjny.

Poszewki poduszek można z łatwością ściągnąć i wyprać w pralce. Są też częściowo wodoodporne, lecz przy dużej ulewie mogą przemoknąć.

Producent: Curver
Kategoria:
Sofy ogrodowe
Meble balkonowe
Meble ogrodowe plastikoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!