Zestaw mebli na taras z podnoszonym stołem Corfu Fiesta Lyon

Zestaw mebli na taras z podnoszonym stołem Corfu Fiesta Lyon

Meble Ogrodowe Corfu Fiesta Lyon z podnoszonym stołem Grafit

zobacz produkt »

Na przydomowym tarasie naszego Klienta swoje miejsce znalazł zestaw mebli na taras z podnoszonym stołem Corfu Fiesta Lyon w kolorze grafitowym. Aranżacja, którą udało się stworzyć jest niezwykle udana, a przy okazji spełniać będzie szereg funkcji użytkowych. W miejscu takim jak to można odpocząć po intensywnym dniu, wypić rano gorącą kawę czy też zaplanować spotkanie z przyjaciółmi i rodziną. Komplet zapewnia miejsce do siedzenia dla sześciu osób, a dzięki swojej modułowej budowie, Klient w dowolnym momencie może zmienić ustawienie mebli, dostosowując je do indywidualnych lub zaistniałych potrzeb. Poszczególne elementy zestawu Corfu Fiesta Lyon są lekkie, dzięki czemu przestawianie ich nie powinno przysparzać większych problemów.

Zestaw mebli na taras z podnoszonym stołem Corfu Fiesta Lyon w kolorze grafitowym bardzo dobrze wpisał się w dostępną przestrzeń i utworzyły strefę relaksu na świeżym powietrzu, w której Klient z pewnością będzie spędzał długie godziny. Meble te posiadają one stonowaną kolorystykę - grafitową, która znakomicie współgra z innymi barwami, które odnajdziemy w ich otoczeniu. Właściciel zdecydował się umieścić na siedziskach foteli i sof poduszki w kolorze pistacjowym i miętowym, co fantastycznie współgra z wybarwieniem mebli i stanowi ciekawy kontrast, nadający całości charakteru i wyrazu. Aranżacja ta przywołuje na myśl nowoczesne trendy, gdzie mocne dodatki w intensywnych barwach wysuwają się na pierwszy plan i są nieodłącznymi elementami całej kompozycji.

Meble ogrodowe Corfu Fiesta Lyon w kolorze grafitowym z podnoszonym stolikiem niosą ze sobą wysoki komfort użytkowania, co jest szczególnie istotne, jeśli chcemy spędzać na świeżym powietrzu długie godziny. Oparcia zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zdrowo podpierały plecy, podłokietniki pozwalają na swobodne oparcie przedramion i rąk, a miękkie poduszki siedziskowe jeszcze bardziej zwiększają wygodę. Z racji swojej oszczędnej i klasycznej formy i uniwersalnej kolorystyki meble te mogą tworzyć różnorodne aranżacje. Wystarczy, że Klient zmieni dodatki, a uzyska przestrzeń o zupełnie innym charakterze. Bardzo istotne podczas codziennego użytkowania jest to, aby komplety mebli ogrodowych łatwo było utrzymać w czystości, nie straciły swojego koloru pod wpływem promieniowania ultrafioletowego czy też kształtu i właściwości podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Zestaw Corfu spełnia wszystkie te wymagania, dzięki czemu z pewnością posłuży wiele lat i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Producent: Curver
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×