Zestaw mebli ogrodowych Corfu na eleganckim tarasie

Zestaw mebli ogrodowych Corfu na eleganckim tarasie
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zestaw mebli ogrodowych Corfu na eleganckim tarasie to komplet, który idealnie sprawdzi się w warunkach ogrodowych. Meble wykonane są z polipropylenu, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, imitującego wzór płaskiej plecionki technorattanowej. Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, deszcz czy śnieg. Meble z polipropylenu nie tylko pięknie się prezentują, ale są również lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, nie rdzewieją i nie płowieją, ponieważ polipropylen odporny jest na promienie UV.

Aby utrzymać zestaw w czystości należy przetrzeć go wilgotną szmatką. Zestaw ogrodowych mebli Corfu na eleganckim tarasie pokryty jest wzorem odzwierciedlającym wygląd plecionki technorattanowej, z którym dobrze komponuje się gładki materiał poduszek będących uzupełnieniem mebli. Zarówno kanapa jak i narożnik są wygodne, mają podłokietniki i wysokie oparcie.

Zestaw mebli ogrodowych na eleganckim tarasie Corfu ma ciemny głęboki kolor, który ładnie komponuje się kostką na tarasie oraz z jasną elewacją. Całość dobrze prezentuje się również z zielenią ogrodu. Cały komplet wygląda elegancko i nowocześnie.

Producent:
Curver
Keter
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastiku
Sofy ogrodowe
Meble balkonowe
Stoły ogrodowe
Barki ogrodowe
Meble kempingowe
Skrzynie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×