Zestaw mebli ogrodowych Corfu Set na przydomowym tarasie

Zestaw mebli ogrodowych Corfu Set na przydomowym tarasie

Zestaw Corfu Set Curver Brązowy - meble ogrodowe Corfu II

zobacz produkt >

Klient nadesłał zdjęcie, na którym zestaw mebli ogrodowych Corfu Set został ustawiony na przydomowym tarasie. Zdjęcie jest bardzo wyraźne i dobrze pokazuje wszystkie elementy zestawu, jak również technikę, w której meble zostały wykonane.

Meble ogrodowe Corfu Set są zrobione z tworzywa sztucznego, które przypomina rattan i technorattan. Nadaje im to klasyczny wygląd, a jednocześnie zapewnia ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych. Jak widzimy część zestawu mebli ogrodowych znajduje się na słońcu – nie jest to problem. Tworzywo sztuczne, z którego je zrobiono chroni przed działaniem promieni UV. Jednocześnie możemy się nie martwić przygodnym deszczem czy rosą, która osiądzie rano na tarasie. Na wilgoć również są odporne. To bardzo trwałe meble, w które warto zainwestować, nawet jeśli cena wydaje się zbyt wysoka. W przeciwieństwie do tradycyjnego rattanu czy drewna ten materiał będzie służył przez lata.

Jeśli komuś zależy na wygodzie to zestaw mebli ogrodowych Corfu Set znów jest najlepszym wyborem. Dobrze wyprofilowane oparcia, podłokietniki, sprężyste, grube poduszki na siedzenia – wszystko to sprawia, że z tych mebli można korzystać godzinami nie czując dyskomfortu.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe