Zestaw mebli ogrodowych na eleganckim tarasie

Zestaw mebli ogrodowych na eleganckim tarasie

Zestaw ALUMINIOWY TECHNORATTANOWY 150/030 Anthracite

zobacz produkt >

Na zdjęciu widnieję zestaw mebli ogrodowych na eleganckim tarasie. Meble prezentują się bardzo szykownie i są niezwykle wygodne. Zostały wykonane z aluminium, a wykończone bardzo solidnym materiałem technorattanem. Z pewnością spodobają się wszystkim gościom.

Istnieje również możliwość kupienia dodatkowych modułów. Technorattan jest specyficznym materiałem, niezwykle wytrzymałym. Cieszy się coraz większą popularnością. Meble, wykonane z tego materiału są znacznie bardziej wszechstronne i trwalsze niż te, wykonane z innego tworzywa. Chroni przed wilgocią, dlatego sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych (jest też odporny na działanie promieni słonecznych).

Przedstawiany zestaw mebli ogrodowych prezentuje się szczególnie atrakcyjnie na tle jasnego otoczenia. Bez obaw możemy go ustawić na tarasie lub werandzie.Kolejną ważną zaletą jest niesamowicie atrakcyjna cena, dlatego jest chętnie wybierany przez naszych klientów. Można w nim bardzo miło spędzić letnie dni, czy też śmiało posiedzieć przy popołudniowej kawie i miłej książce. Idealnie nadaje się na wakacyjne spotkania z przyjaciółmi i członkami rodziny.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!