Zestaw mebli ogrodowych na taras Corfu Set Max

Zestaw mebli ogrodowych na taras Corfu Set Max

Meble ogrodowe Corfu Set Max Brąz Taupe Curver

zobacz produkt »

Na przydomowym tarasie naszego Klienta swoje miejsce znalazł zestaw mebli ogrodowych na taras Corfu Set Max Brąz Taupe, tworząc wyjątkową strefę wypoczynku. W tak zaaranżowanej przestrzeni można nie tylko zrelaksować się po dynamiczny dniu czy rozpocząć go z kubkiem gorącej kawy w ręku, ale również przyjąć gości czy urządzić grilla dla przyjaciół i rodziny. Taras jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale równocześnie pełnił będzie szereg postawionych przed nim funkcji użytkowych. Cała aranżacja jest spójna, ciekawa i w sprawny sposób łączy w sobie nowoczesność i klasykę.

Stonowana kolorystyka zestawu mebli ogrodowych Corfu Set Max Brąz Taupe wspaniale wpisuje się w barwy widoczne w otoczeniu. Współgra z kolorami ziemi, zielonymi kwiatami, a nawet kolorem elewacji domu Klienta. Cała przestrzeń jest spójna wizualnie i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ważnymi elementami dekoracyjnymi stały się tu kwiaty, które umieszczone zostały na parapecie i na blacie stolika kawowego, będącego nieodłącznym elementem kompletu Corfu. Patrząc na fotografię można odnieść wrażenie, że meble wykonane są z technorattanu, gdyż wizualnie przypominają modną plecionkę technorattanową. W rzeczywistości są one jednak wykonane z odpornego tworzywa sztucznego - polipropylenu, który w procesie produkcji został uformowany wtryskowo, minimalizując ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego do minimum, inaczej niż w przypadku plecionki.

Zestaw mebli ogrodowych na taras Corfu Set Max to wysokiej jakości produkt, który posłuży Klientowi przez wiele lat. Dzięki wykonaniu go z trwałego i odpornego na działanie zmiennych warunków pogodowych oraz promieniowania UV materiału, może on stać na tarasie przez cały rok, bez obawy o to, że straci swój pierwotny wygląd. Co istotne - meble ogrodowe Corfu niosą ze sobą wysoki komfort użytkowania, co z pewnością docenia Klient naszego sklepu. Oparcia foteli i sofy wyprofilowane są w taki sposób, aby stanowiły jak najlepsze podparcie dla kręgosłupa, szerokie podłokietniki pozwalają na oparcie na nich przedramion i rąk, a miękkie i sprężyste poduszki siedziskowe jeszcze bardziej podnoszą wygodę. Meble nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych, co pozwoli właścicielowi zaoszczędzić pieniądze. Nie musi się on również martwić o to, że problemów przysporzy mu utrzymanie kompletu w czystości, gdyż nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia ustępują pod wpływem wody wzbogaconej o łagodny środek myjący. Zestaw mebli ogrodowych Corfu umieszczony w aranżacji Klienta zachwyca swoim nowoczesnym designem oraz ciekawym wzornictwem, a przy okazji jest solidny, trwały, wytrzymały i praktyczny.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×