Zestaw mebli ogrodowych technorattan na dużym drewnianym tarasie

Zestaw mebli ogrodowych technorattan na dużym drewnianym tarasie
Produkty widoczne na zdjęciu:
  • Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Ashen & Mocca

  • Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Ashen & Mocca

Zestaw mebli ogrodowych technorattan na dużym drewnianym tarasie zakupione w naszym sklepie: Farlito V Ashen & Mocca oraz Farlito IX Corner Ashen & Mocca, które znalazły swoje miejsce na dużym i zdumiewającym tarasie. Aranżacja, którą udało się stworzyć, już w pierwszym skojarzeniu przywołuje modny styl skandynawski, który charakteryzuje się prostotą, minimalizmem i eleganckim wzornictwem. Jest w nim również miejsce na najlepsze jakościowo materiały, nowoczesność łączącą się ze stylistyką klasyczną, naturalność oraz dużą funkcjonalność. Wszystko to odnajdziemy w przestrzeni naszego Klienta.

Meble ogrodowe Farlito wykonano w oparciu o projekt, który nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni. Na uwagę zasługuje ich niebanalna, acz uniwersalna i stonowana kolorystyka. Plecionka technorattanowa w kolorze ashen, bardzo dobrze łączy się z o kilka tonów ciemniejszymi poduszkami siedziskowymi i oparciowymi (kolor mocca). Meble znakomicie komponują się z kolorem naturalnego drewna, które jest wszechobecne w tej aranżacji. Zielony żywopłot w tle podbija efekt wizualny i stanowi uzupełnienie całości. Klient nad meblami umieścił wyjątkowy żyrandol, który nie tylko pełni rolę źródła światła umożliwiającego odpoczynek na świeżym powietrzu również wieczorami, ale również ważnego elementu dekoracyjnego.

Dzięki połączeniu ze sobą dwóch zestawów mebli ogrodowych Farlito (Farlito V Ashen & Mocca oraz Farlito IX Corner Ashen & Mocca) udało się stworzyć miejsce do wypoczynku dla ośmiu osób. Pozwala to na zorganizowanie przyjęcia czy grilla, na który Klient zaprosi znajomych i rodzinę. Meble są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu, gdyż posiadają miękkie i sprężyste poduszki siedziskowe i oparciowe, dobrze wyprofilowane oparcia oraz szerokie podłokietniki. Mimo jasnej kolorystyki zestawów, nie trzeba się martwić o to, że będzie trudno utrzymać je w czystości, gdyż do ich czyszczenia wystarczy woda wzbogacona o łagodny środek myjący. Zestawy mogą stać na zewnątrz przez cały rok, gdyż technorattan z którego zostały wykonane, cechuje się bardzo dobrą odpornością na działanie promieniowania UV czy zmiennych warunków pogodowych. Meble nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków chemicznych do ich pielęgnacji.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble balkonoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×