Zestaw mebli ogrodowych z aluminium na tarasie

Zestaw mebli ogrodowych z aluminium na tarasie

Rimini Czarny Zestaw Ogrodowy z Aluminium

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia zestaw mebli ogrodowych z aluminium na tarasie, który jest idealnym rozwiązaniem, aby zjeść posiłek na tarasie lub przyjmować gości na świeżym powietrzu. Mamy tu elegancki stół w kolorze czarnym z pasującymi kolorystycznie czarnymi krzesłami w liczbie 6. Kolorystyka będzie doskonale pasować do każdego wystroju tarasu.

Stół ma nogi umieszczone w rogach, co pozwala wygodnie przysunąć krzesło i usiąść. Zaś krzesła mają regulowany kąt nachylenia oparcia, umożliwiający rozstawienie krzesła zarówno do odpoczynku, jak i do posiłku czy pracy przy komputerze.

Blat stołu został wykonany z wodoodpornych desek kompozytowych WPC, dzięki czemu jest on odporny na działanie warunków atmosferycznych przy użyciu stołu na niezadaszonym tarasie. Blat jest idealnie płaski i na tyle duży, że można go wykorzystać do postawienie nawet dużej ilości dań. Obrzeża i nogi stołu wykonane zostały z aluminium co czyni mebel lekkim i łatwym do przestawiania. Krzesła wykonane zostały z lekkiego aluminium, zaś ich oparcia i siedziska z textiliny. Textilina stanowi wytrzymałą tkaninę z tworzywa sztucznego, która nadaje się do używania na zewnątrz. Materiał ten ugina się, a następnie wraca do pierwotnego stanu, dzięki czemu krzesła są wygodne i zachowują estetyczny wygląd na długo. Zestaw mebli ogrodowych z aluminium na tarasie został wykonany z materiałów odpornych na działanie deszczu, promienie UV, dzięki czemu nie korodują i nie blakną pod wpływem warunków atmosferycznych.

Producent: Pegie Prestige Garden
Kategoria: Meble ogrodowe