Zestaw ogrodowy Corfu ozdobiony poduszkami w kwiaty

Zestaw ogrodowy Corfu ozdobiony poduszkami w kwiaty

Zestaw Corfu Set Curver Brązowy - meble ogrodowe Corfu II

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia zestaw ogrodowy Corfu ozdobiony poduszkami w kwiaty. Ten wspaniały komplet mebli, który oprócz swojego wdzięku jest również bardzo komfortowy, wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i bardzo szybko możemy go wyczyścić. Wysokojakościowe tworzywo sztuczne, czyli polipropylen, z którego został wykonany, jest wodoodporne i bardzo dobrze imituje technorattan.

Meble Corfu mogą stać na dworze przez cały rok, nie blakną i są bardzo odporne. Również nie musimy się martwić o zabrudzenia na poduszkach, są one specjalnie wzmacniane, dlatego są odporne na deszcz, czy rozlane napoje. Zestaw ogrodowy doskonale prezentuje się na tarasach, balkonach, w ogrodach, czy na działkach, a ich komfortowa konstrukcja sprawi, że zawsze wypoczniemy na nich z zadowoleniem. Zestaw ten jest w wielu kolorach do wyboru, dlatego możemy wybrać ten jeden odpowiedni dla siebie i nie musimy się martwić, że nasz wymarzony mebel nie pasuje nam do otoczenia.

Zestaw ogrodowy Corfu to doskonały wybór na odpoczynek, czy spotkania na świeżym powietrzu, nasi goście zawsze będą zachwyceni tymi meblami.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe