Zestaw ogrodowy Corfu Set cappuccino Curver Keter

Zestaw ogrodowy Corfu Set cappuccino Curver Keter

Zestaw ogrodowy Corfu Set Cappuccino Keter Curver

zobacz produkt >

Zestaw ogrodowy Corfu to doskonały wybór dla każdej osoby, która ceni sobie wypoczynek z przyjaciółmi i rodziną spędzany na świeżym powietrzu. Niezwykle wygodne i komfortowe meble doskonale prezentują się w ogrodzie bądź na tarasie. Na przedstawionej aranżacji przesłanej przez naszego Klienta można zauważyć, że zestaw został ustawiony na słonecznym tarasie wśród ogrodowej roślinności. Taka aranżacja sprawia, że pojawia się chęć spokojnego wypoczynku.

Wybór trzech foteli w w kolorze cappuccino wraz z jasnymi poduszkami oraz stolika doskonale komponuje się z drewnianym tarasem i roślinnością. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich został wyprodukowany zestaw mebli ogrodowych Corfu nie trzeba się obawiać, że ulegną one zniszczeniu przez deszcz bądź promienie słoneczne. Technorattanowe meble odznaczają się niezwykle wysoką trwałością i stabilnością, przy czym są bardzo lekkie i łatwe w przenoszeniu, a wszystko to za sprawą aluminiowych stelaży, na których została oparta konstrukcja.

Zaprezentowana aranżacja zachęca do wypoczynku. Tak zaaranżowany taras prezentuje się niezwykle okazale i zachęcająco, a czas na nim spędzany na pewno okaże się niezwykle przyjemnymi chwilami. Do dekoracji wykorzystano modną i doskonale komponującą się z kolorem mebli, białą, ażurową donicę, w której rozkwita lawenda. Całość jest niezwykle uspokajająca i relaksująca.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe