Zestaw ogrodowy Corfu używany na przydomowym tarasie

Zestaw ogrodowy Corfu używany na przydomowym tarasie
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zestaw ogrodowy Corfu używany na przydomowym tarasie to bardzo wygodny, wykonany z najwyższą starannością zestaw mebli na taras i do ogrodu. Zarówno narożnik, jak i stolik pokryte są wzorem, który idealnie naśladuje technorattan, z którym ładnie komponuje się gładki materiał poduszek dołączonych do kompletu. Meble są komfortowe, mają podłokietniki oraz profilowane oparcie. Niskie nóżki zapewniają stabilność i są również eleganckim dodatkiem.

Zestaw ogrodowy używany na przydomowym tarasie Corfu jest wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, to znaczy z polipropylenu, który wiernie odtwarza wzór płaskiej plecionki technorattanowej. Polipropylen gwarantuje wysoką odporność na niekorzystne warunki klimatyczne, zarówno deszcz, jak i śnieg. Meble z polipropylenu są lekkie i wytrzymałe, nie płowieją, gdyż są odporne na promienie ultrafioletowe oraz nie rdzewieją. Meble te nie wymagają również szczególnych zabiegów konserwujących, a żeby utrzymać je w czystości wystarczy przemyć je wilgotną ściereczką.

Zestaw Corfu ogrodowy używany na przydomowym tarasie jest wykonany w ciemnej, klasycznej barwie, dzięki czemu całość wygląda nowocześnie i elegancko. Kolor jest uniwersalny i dlatego dobrze komponuje się zarówno z kostką, jaka pokrywa taras, jak i z zielenią przydomowego ogródka, a także z jasną elewacją.

Producent:
Curver
Keter
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe z plastiku
Sofy ogrodowe
Meble balkonowe
Stoły ogrodowe
Barki ogrodowe
Meble kempingowe
Skrzynie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×