Zestaw ogrodowy na balkon obiadowy 4 fotele i stół

Zestaw ogrodowy na balkon obiadowy 4 fotele i stół

Keter Columbia 5 meble ogrodowe składane do kostki - brązowy

zobacz produkt >

Zestaw ogrodowy na balkon obiadowy 4 fotele i stół składa się ze stołu i bardzo wygodnych foteli. Wszystkie elementy zostały tak zaprojektowane, by można było je w łatwy sposób wsunąć pod stół tworząc kostkę.
Stół posiada podstawę w kształcie litery X, na której spoczywa blat, który z wyglądu jest łudząco podobny do prawdziwych desek.

Stelaż we wszystkich elementach zestawu został wykonany z aluminium. Jest, więc odporny na rdzę i działanie czynników atmosferycznych oraz bardzo lekki. Oparcia i siedziska mebli powstały z polipropylenu, który jest bardzo odporny na mróz, deszcz, śnieg, wiatr, promieniowanie UV oraz temperaturę.

Poszewki poduszek są zdejmowane z pomocą wygodnego suwaka. W razie zabrudzenia można wyprać je w pralce w niskich temperaturach. Materiał na poszewki został wzbogacony teflonem, pozwala na szybkie usunięcie wilgoci w przypadku zalania. Wytrzyma też niezbyt intensywny deszcz. Do zestawu Keter Columbia 5 dołączone są poduszki na siedziska foteli oraz oparciowe, które zwiększają komfort ich użytkowania.

Producent: Keter
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe