Zestaw wypoczynkowy ogrodowy w eleganckiej tarasowej aranżacji

Zestaw wypoczynkowy ogrodowy w eleganckiej tarasowej aranżacji
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zestaw wypoczynkowy ogrodowy w eleganckiej tarasowej aranżacji składa się z trzyosobowej sofy Corfu Love Seat Max, dwuosobowej sofy Corfu Curver Seat oraz narożnika Corfu Relax Set wraz ze stolikiem kawowym.

Wszystkie z wymienionych mebli są bardzo lekki, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Zostały bowiem wykonane z polipropylenu, tworzywa, które jest odporne na czynniki atmosferyczne oraz szkodliwe promieniowanie UV. Meble nie blakną ani nie niszczeją po pozostawieniu na świeżym powietrzu.

Wszystkie elementy zestawu są ustawione na niskich, estetycznie wykonanych nóżkach. Zostały zaprojektowane tak, by imitować plecionkę technorattanową, bardzo dobrze komponują się z gładką fakturą materiału pokrywającego poduszki na siedziskach. Poszczególne elementy sofy są formowane wtryskowo w fabryce, więc każdy element wykonany jest równie dokładnie, a wzór na każdej z części jest równie perfekcyjny.

Poszewki poduszek można z łatwością ściągnąć i wyprać w pralce. Są też częściowo wodoodporne, lecz przy dużej ulewie mogą przemoknąć.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe
Sofy ogrodowe
Meble balkonowe