Zestaw z technorattanu używany w nowoczesnym ogrodzie

Zestaw z technorattanu używany w nowoczesnym ogrodzie

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO VI Grey & Grey

zobacz produkt >

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO VI Grey & Grey to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy preferują elegancki styl i szukają praktycznych rozwiązań. Technorattanowa plecionka nadaje meblom piękny wygląd i zapewnia im wytrzymałość na wiele sezonów. W tym przypadku zastosowano przeplot jednolitych, szarych włókiem technorattanu o szarpanej fakturze i matowym wykończeniu, co daje bardzo nowoczesny, a zarazem naturalny efekt. Ponadto, technorattanowe meble NILAMITO VI Grey & Grey są odporne na różnice temperatur, deszcz i promieniowanie UV. Można je łatwo czyścić na przykład za pomocą nawilżonej ściereczki i nie trzeba ich konserwować, tak jak meble z rattanu czy drewna.

Zestaw z technorattanu NILAMITO VI Grey & Grey składa się z dwóch modułów narożnych, modułu środkowego, pufy, fotela oraz w zależności od zamówionego wariantu - stolika kawowego kwadratowego lub prostokątnego, albo stołu obiadowego. W komplecie z meblami NILAMITO VI Grey & Grey znajdują się poduszki na siedziska, oparcia i podłokietniki.

Przykładowa aranżacja udowadnia, że meble NILAMITO VI Grey & Grey doskonale nadają się do zaaranżowania przydomowej przestrzeni relaksu - w niebanalny, elegancki i praktyczny sposób. Dekoracyjne podłoże z kwadratowymi elementami, w otoczeniu jaśniejszych kamyczków nawiązuje do kształtu poszczególnych modułów mebli. Czarne donice wnoszą do tej aranżacji powiew luksusu. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i jednocześnie zestaw z technorattanu używany w nowoczesnym ogrodzie jest wygodnym miejscem wypoczynku dla kilku osób.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe