Zestawy mebli ogrodowych plastikowych z rattanowym wzorem

Zestawy mebli ogrodowych plastikowych z rattanowym wzorem

Komplet ogrodowy Corona Allibert

zobacz produkt >

Zestawy mebli ogrodowych plastikowych z rattanowym wzorem to funkcjonalne meble do ogrodu, na taras lub na balkon gwarantujące wieloletnie użytkowanie. W zestawie znajdują się dwa krzesła, dwuosobowa sofa oraz stolik kawowy.

Wszystkie elementy zostały wykonane z tworzywa sztucznego, któremu podczas produkcji nadano wygląd rattanu. Dzięki temu wyglądają na wytworzone z surowców naturalnych. Materiał wykorzystany do ich produkcji jest wytrzymały, odporny na wilgoć i promieniowanie UV, pozwala to na przechowywanie mebli na świeżym powietrzu przez cały rok.

Zestaw mebli ogrodowych Corona Allibert nie wymaga konserwacji. Do jego czyszczenia wystarczy myjka czy też zwykła szmatka nasączona wodą lub łagodnymi środkami czyszczącymi. Cały komplet oferuje cztery miejsca siedzące, są to dwa wygodne krzesła ogrodowe oraz dwuosobowa sofa zaprojektowana tak, by zapewniać maksymalny komfort używającym je osobom. Stylowy stolik kawowy to idealne dopełnienie zestawu, które znajduje zastosowanie podczas chwil spędzonych przy kawie lub chłodnych napojach wraz z rodziną czy przyjaciółmi.

Producent: Allibert
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe