Zestawy obiadowe technorattan wysokie stoły i krzesła

Zestawy obiadowe technorattan wysokie stoły i krzesła

Zestaw ogrodowy technorattan RIMMINI&TORINO grey

zobacz produkt »

Przedstawiany zestaw obiadowy technorattanowy wysoki stół i krzesła cechuję się dużą solidnością wykonania. Technorattan to materiał zbliżony do bambusa, ale nie jest pusty w środku, dlatego nie powinien być mylony z meblami bambusowymi. Włókna są ze sobą splecione, aby utworzyć kolejne elementy mebli.

Technorattan jest giętki i formuje się w różne kształty i skomplikowane wzory. Łatwo z niego stworzyć  atrakcyjne meble. Nasz zestaw został wykonany przez znakomitego producenta, który oferuje wspaniałą jakość.  Naturalne meble technorattanowe wyglądają pięknie i wytrzymają przez długi czas użytkowania. Nie wchłaniają wilgoci, wspaniale pasują do każdego otoczenia, cechują się dużą funkcjonalnością, są odporne na działanie warunków atmosferycznych i wodoodporne.

Świetnie zdobią tarasy, ogrody i balkony i nadają się także do domu z małymi dziećmi. Można je też z dużą łatwością przenosić, są wytrzymałe, niezwykle funkcjonalne i warto pamiętać, że właściwy rodzaj mebli jest koniecznością, jeśli chcemy zaaranżować nasz ogród. Ten zestaw jest w tej sytuacji odpowiednim rozwiązaniem. Cieszy się wielką popularnością wśród naszych klientów.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×