Zestawy ogrodowe technorattan z pięknym ogrodem w tle

Zestawy ogrodowe technorattan z pięknym ogrodem w tle

Meble na taras technorattan CUBIOSO Grey & Grey

zobacz produkt »

Na zdjęciu widzimy zestawy ogrodowe technorattan z pięknym ogrodem w tle. Na ogrodowym tarasie ustawiono komplet mebli ogrodowych składający się z 4 foteli, 4 puf i kwadratowego stołu obiadowego. Meble zostały wykonana z brązowego technorattanu, który do złudzenia przypomina naturalny rattan, lecz przewyższa go pod względem właściwości użytkowych. Technorattan nie wymaga konserwacji, a wykonane z niego meble mogą pozostać w ogrodzie przez cały rok. Ponadto poduchy jakimi wyłożone są pufy i fotele, są zaimpregnowane przed wilgocią i posiadają zdejmowane powłoczki, które można prać. Poduchy są niezwykle wygodne i dobrze sprawdzają się przy długim siedzeniu.

W zestawie znajduje się wygodny stół obiadowy, którego wysokość pozwala na wygodne spożywanie posiłków na wolnym powietrzu. Stół wyłożony jest blatem, ze szkła hartowanego. Blat posiada przyssawki, które umożliwiają zsunięcie się szklanego pokrycia z blatu i czyni mebel niezwykle bezpiecznym. Jeśli rozleje się napój na teflonowe poszewki wystarczy strząsnąć płyn i przetrzeć wilgotną szmatką i woda nie wsiąknie w wypełnienie poduszek.

Zestawy ogrodowe technorattan z pięknym ogrodem w tle wsparte są na lekkiej, aluminiowej konstrukcji, dzięki czemu można je bez trudu przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu. Stelaż jest zabezpieczony przed rdzewieniem. Plecionka technorattanowa została ręcznie wypleciona na stelażu, co sprawia że meble są niepowtarzalne. Plecionka tego kompletu mebli ogrodowych jest wyplatana płasko z jednolitych kolorystycznie włókien.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×