Zestawy ogrodowe z technorattanu seria Nilamito Brown & Ecru

Zestawy ogrodowe z technorattanu seria Nilamito Brown & Ecru

Narożnik technorattan NILAMITO V Brown & Ecru

zobacz produkt >

Zestawy ogrodowe z technorattanu seria Nilamito Brown & Ecru to modułowy mebel wypoczynkowy. Jego elementy można łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji. Zestaw zawiera dwa technorattanowe moduły narożne, jeden środkowy bez podłokietników oraz pufę do siedzenia z poduszką. Części narożne posiadają podłokietniki o szerokości 12cm. Moduły łączy się za pomocą klamer dołączonych do zestawu.

Komplet uzupełnia stolik w dwóch wersjach, prostokątnej o wymiarach 90x50cm, bądź kwadratowej 70x70cm. Inną opcją jest stół obiadowy o wymiarach 140x70cm. Do wykonania blatów użyto 5mm szkła hartowanego.

Podstawą narożnika Nilamito V Brown & Ecru jest aluminiowy stelaż. Mebel jest odporny na korozję oraz bardzo lekki. Całość pokryto klasyczną, ręczną plecionką o płaskiej strukturze. Mieszane odcienie włókien nadają narożnikowi elegancki wygląd. Plecionka jest odporna na działanie promieniowania UV, zatem nie ma możliwości, by wyblakła.

Siedziska posiadają sprężyste poduszki o grubości 12cm, wypełnienie powstało z pianki tapicerskiej. Na oparciach znajduje się 5 poduszek oraz dwa jaśki. Wszystkie poszewki są impregnowane teflonem, dzięki temu w przypadku zalania wilgoć nie wsiąknie do wnętrza.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe