Zestawy technorattanowe Trivento z obszernymi fotelami

Zestawy technorattanowe Trivento z obszernymi fotelami

Meble technorattanowe Trivento Melange

zobacz produkt >

Klient przedstawił nam własną aranżację zestawu mebli tarasowych. Jak widać na zdjęciu zestawy technorattanowe Trivento z obszernymi fotelami są nie tylko wygodne, ale też bardzo stylowe. Nadają tarasowi lub balkonowi elegancki charakter. Dwa duże fotele i kanapa z technorattanu zostały wyposażone w miękkie poduchy na siedzenia i oparcia. Taki zestaw jest nie mniej wygodny niż tradycyjny komplet wypoczynkowy do salonu. Ponadto technorattan sprawia, że meble są trwałe i odporne na kaprysy pogody.

Zestawy technorattanowe Trivento zostały zaprojektowane tak, że przypominają linią tradycyjne fotele ze złotej ery mebli salonowych. Dyskretnie ozdobne krawędzie oparcia, lekko wygięte linie poręczy foteli, a także gruby splot nadają zestawowi bardzo klasyczny, wytworny wygląd. Szyba z hartowanego szkła stanowi praktyczny blat stolika. Poza tym pozwala bezpiecznie ustawić zestaw filiżanek, dzbanek z kawą lub inne naczynia i po zakończonym posiłku jest bardzo łatwa do wyczyszczenia.

Kompozycja przygotowana przez klienta została zaprezentowana w bardzo stylowym miejscu. Ten elegancki balkon dobrze współgra z zestawami technorattanowymi Trivento. Jest równie wytworny, zauważymy na nim podobne, ozdobne linie.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodowe