Panele gipsowe 3D Model Denali - ArtPanel

Panele gipsowe 3D Model Denali - ArtPanel
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 16147) Produkt wyprodukowany w Polsce ArtPanel
Panele 3D wykonywane z gipsu doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny we wnętrzach. Szeroki wybór wzorów oraz form pozwoli dobrać model odpowiadający aranżacji zarówno przestrzeni mieszkalnej - w sypialni, w salonie, w pokoju d... pełny opis

104 zł

99 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 20 dni
kod: 16147

Opis produktu

Panele 3D wykonywane z gipsu doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny we wnętrzach. Szeroki wybór wzorów oraz form pozwoli dobrać model odpowiadający aranżacji zarówno przestrzeni mieszkalnej - w sypialni, w salonie, w pokoju dziennym - ale także lokali użytkowych bądź przestzreni publicznej - w holetach, w salonach piękności, w biurach czy też w butikach. Marka ArtPanel jest polskim producentem oferującym wysokiej jakości panele dekoracyjne 3D.

Loft Design System Logo

Panel gipsowy 3D model Denali to geometryczna forma inspirowana szczytami gór widzianymi z lotu ptaka. Nowoczesna forma oraz surowy wygląd paneli gwarantują stylowe wykończenie pomieszczenia. Panele można pomalować na dowolny kolor co jeszcze bardziej uwidoczni krzywizny wzoru.

 

 

Producent ArtPanel podczas tworzenia paneli 3D wykorzystuje surowce, które są w 100% nauralne. Nie wydzielają one szkodliwych substani zarówno dla ludzi, zwięrząt jak i środowiska. Panele posiadają także właściwości antystatyczne - zapobiega to gromadzeniu się kurzu na powierzchni paneli poprzez gromadzenie się ładunków elektrostatycznych. Panele są całkowicie niepalne, posiadają też korzystne pH zbliżone do pH ludzkiego.

Panele gipsowe 3D Denali ArtPanel

Produkt oferowany jest w stanie surowym - jako surowy, wygładzony odlew gipsowy gotowy do montażu. Dekoracja po montazu na ścianie może być malowana farbami ściennymi na dowolny kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

ArtPanel Denali

Wymiary elementów zestawu:

Denali ArtPanel

  • Szerokość: 72 cm*
  • Wysokość: 72 cm*
  • Grubość: 1 - 3,35 cm
  • Waga panela: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,52 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,92 szt
  • Cena za 1 m2: 221,20zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 6 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 72
Szerokość [cm] 72
Grubość [cm] 3,3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Wzór na panelach zaprojektowany jest w taki sposób, że nawet montując je w nieskończoność - zawsze będą do siebie pasować. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły. Montaż paneli ni będzie kłopotem dla każdej profesjonalnej firmy remontowej.
Każde opakowanie paneli wyposażone jest w instrukcję, która zawiera wytyczne dotyczące montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.